11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
The Pirate's Wish - Cassandra Rose Clarke Kitabın konusu ve yorum için tık http://www.kitabisevda.com/2013/09/kitap-yorumu-pirates-wish-cassandra.html

Yorum
Bu serinin ben de ayrı bir yeri oldu. Ananna'nın hali, mantikor gibi duymadığım doğaüstü elementlerin eklenmesi gerçekten hoş. Gemi hayatı da öyle! Üstelik anlatıcı kızımızın hali tavrı çok ama çok sempatik.

Naji'den pek hoşlanmıyorum ama! Çok sessiz öküz birisi. Ananna'yı hak etmiyor. Hele kitabın sonu beni çok üzdü, gerçi böyle olmasını bekliyordum. Naji, Ananna'nın aşkına layık olduğunu kanıtlayacak hiçbir şey yapmadı. Üzülüyorum.

Mantikor'un bir prenses olduğunu size söylemedim yukarıda. Bildiğiniz hapur hupur insan yiyen bir tür bu. Sevimli diyorum ama aç bıraksanız 3-5 insana bye bye anında. Titreyebilirsiniz.

Mahiya'nın lezbiyen çıkması beni şaşırttı. Arkadaş olduklarını düşünmüştüm. Ama bir sorun yok tabii. Prenses olması gerçekten çok güzel. Mahiya özlediği hayata artık geri dönebilir. Zekasına daha uygun bir yere.

Şu an için 3. kitap var mı gözükmüyor ama umarım vardır. Her ne kadar seri oku oku baygınlık geçirsem de bu dünyanın devamını öğrenmek isterim.