11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
Bound in Sin (Bound, #3) - Cynthia Eden Geçekten hiş bir kısa hikayeydi.Vampir kurtadam çıkmazını okumayı ne kadar sevgimi bana hatırlatacak kadarda güzeldi. Yazar hem durumun zorluğunu anlatıp hemde karakterlerin sevgisini bu kısacık hikayeye sığdırmıştı.

Özellikle çizdiği güçlü vampir ve daha güçlü kurt adam karakteri çok hoşuma gitti. Tek saçma gelen şey herkes güçlüyse o zaman av kim? Tabi yazar bun ada bir kalıp bulmuştu ama bana yeterli gelmedi.

Kitapta bir vampir ve kurt adam çıkmazı ele alınıyor, kitap uzun değil, bir saate bitiyor ama benim hoşlandığım bir çok unsuru barındırıyordu. Uzun saatler harcamadan okunabilecek güzel bir hikayeydi.

Paige ve Drake;

Bundan 10 yıl önce Drake Paige adlı bir insana aşık olur ve onun için sürüsünü bile bırakmaya razıtır ama Paige onu terk ederç Şimdi on yıl snra aniden kapısında belirir ve bir vampirdir. VE söylemesede hala onu deli gibi sevmektedir, Drake de öyle. Onları ayıranın ne olduğunu öğrenirken hayatlarına yapılan saldırılarla da baş etmek zorundalardır. Ama DRake tek bir şey düşünebilmekte, Paige bir daha ondan kaçamayacak.