11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
Dark Citadel - Cherise Sinclair Gene harika bir kitap. Gerçekten eğlenceli, komik ve büyüleyici. Her sahnede karakterle birlikte o utancı, eğlenceyi yaşıyorum adeta. Kitabın sonu ise- her ne kadar mutlu sonla biteceğini bilsemde- çok etkiliyor beni. Çok gülüyorum bu seriyi okurken, diğerleri benim kadar eğleniyor mu bilmiyorum, ama hızla bu seri favorilerim içine girmeye hak kazanıyor doğrusu.
Çok akıcı, hiç sıkmayan bir seri. Yazar bazen iki kişinin dışına çıkarak hikayeyi 3. kişinin gözünden anlatıyor.Bu kitabı daha eğlenceli kılıyor. Ayrıca diğer Efendilerin arasıra DAn'i yemlemesi çok hoştu.
En kısa zamanda yazarın başka kitaplarını da okumayı düşünüyorum.
Bu kitaptaki kovalamaca oyununa bayıldım. Özellikle Jessica'ya yer verilmesi ve "asshole" kısmı beni gerçekten çok güldürdü.
Efendi Dan'da gerçekten kalın kafalı biri gibi davranıyordu.Ama onunda dediği gibi iyi bir dayaktan sonra her erkeğin aklı başına gelir. Buck bir sorunlu bir tip olsada tamamiyle kötü sayılmaz diye düşünüyorum. Sonuçta kızın onurunu düşünüyor.
Kari gerçekten çok tatlı bir karakterdi. Köpeği -Prince- Bile Dan'ı onayladı.
Tokat sahnesine bayıldım ama keşke bir köşeye çekilip ağlamasaydı diye düşünüyorum. Orayı sevmedim. Anita olsa adama iki tane sıkardı :D
Efendi Dan 3 yıl önce karısını bir araba kazasında kaybetmiştir ve o zamandan beri yarım bir hayatı yaşamaktadır. KAri bdsm hayatı ile tanışmak için gelmiş bir Subtur(alt) ve Efendi Z çöpçatanlık görevini üstlenip Kari'yi Dan'ın Sub'u yapar. Ve gerisi karakterlerin elindedir.