11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
Club Shadowlands (Masters of the Shadowlands, #1) - Cherise Sinclair Okuduğum en iyi eroticalardan biriydi :D Eğlenceli, samimi, sıcak sahnelerle dolu. Master Z 'nin özel yeteneğine Ve Jessicanın çabuk uyum sağlaması gerçekten rahatlatıcıydı, uzun tanıştırma ve terreddütlerden hoşlanmıyorum. Yazar gerçekten yaratıcı. Kızımızın sürekli Dominantları dövmeye yeltenmesi gerçkten ilginçti. Eğer bir kaç gün sonra terkedileceğini düşünüp Jessicanın ayrılmayı düşünmesi dışında pek bir kriz olayı yoktu. Anlatımı akıcıydı ktiabı elimden bırakamadım. Cullen'a da ayrı bir sempatim oluştu doğrusu. Ama aldığım dedikodulara göre oda kapılıyormuş, kader kısmet.
Aşırı seni seviyorumlar senden ayrılamam vs gibi beni boğan sahneler yoktu. Sadece birbirlerinden hoşlanan iki kişinin ilişkilierini sadece seks ile sınırlamamaya karar verip nereye gittiğini görmek istemesine dayanıyordu. Bu tür ilişkiler insana bir nefes aldırıyor gerçekten.

Jessica'nın arabasının bozulmasıyla özel bir kulübe girer burada Bdsm hayatına bir bakış atar ve neden daha önce seksten zevk almadığı hakkında fikir edinir Tabi Yakışıklı ve etkin Efendi Z ile aralarında doğan çekimide unutmamak gerekir.