11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
Everything Forbidden - Jess Michaels ne söyleyebilirim ki? öncelikle konu belliydi gidip gelmelerle çok uzatılmış bir kitaptı. ikinci kitabın sadece sonunu okurum asıl olan sonuçtur:Dsürekli aynı şeyler. ve toplum içinde yapılan ilanı aşklardan nefret ediyorum açıkçası aşk özel bir şey neden başka insanlarlka paylaşmak ihtiyacı hissediyor yazarlar anlamıyorum.

Ethan ve Mirandanın hikayesi genel olarak güzel denilebilir. Ethan'ın batıl inançları ve Mirandanın kendini kurban eden anlaşılmamış kız ayaklarını atarsanız tabiki.tamam çok beyenmedim itiraf ediyorum. ayrıca biraz değerinden fazla uzundu. Mirandanın hizmetçisi elçi olarak güzeldi ama onun ilişki kurduğu adamıda bir bilseydik. hele Phoebe misir nedir ne ergen davranışları var öyle.hemen sattı annelerine girmiyorum bile bir X işareti ona.

kız kardeşine dönemk istiyorum. Aileye bak ya kimse sorumluluk üstlenmek, bir şeyleri görmek istemiyor; görenler ise iki yüzlü. çok sinir bir kitaptı bu yüzden 3 puan. hep güzel olunca o zaman olmuyor işte.