11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
Angels' Flight (Guild Hunter, #0.4, 0.5, 0.6, 3.5) - Nalini Singh Gerçekten çok güzel bir kitaptı. İlk 3 hikaye öyle ya da böyle yayınlanmıştı, bende okumuştum. Yalnız pek bir şey hatırlamadığım için tekrar okudum. Her biride ayrı güzeldi. tekrardan okumaktan zevk aldım.

Son hikayeyi daha önce okumamıştım.Sanırım bu kitap içinde ilk kez yayınlandı. Bizim sevgili melek öğretmenimiz ve tarihçimiz Jessamy hakkındaydı. Onun Galen ile nasıl tanıştığı ve kendi kanatlarını nasıl bulduğunu okuduk. Öyle güzel,akıcı ve sürükleyiciydi ki kelimeler yetmez, bu seriye bayılıyorum.

Jessamy'nin hikayesini bekliyordum, daha doğrusu istiyordum. Bu kitapta karşıma çıkması gerçkten süpriz oldu. Gerçekten hoş bir süprizdi.

Kitapta özellikle son hikaye de sinir olduğum tek şey Jessamy ve Galen'in mutlu sonunun gereksiz yere uzatılmasıydı. Sanki yazar bizi onların aşkına ikna etmeye çalışıyordu. Onun dışında tüm seriyi tekrar okumayı düşnüyorum, çünkü yeni kitap çıkana kadar açlığım sınır tanımayacak gibi duruyor. Yaşasın Guild Hunter'lar!!