11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
Kurtadamlar (Dresden Dosyaları, #2) - Jim Butcher, Ulaş Apak 4. ÜKG Blog Turunda Kurtadamları ele aldık, linkte okuyucu testi, yorum ve Anita Blake Dresden Karşılaştırması bulabilirsiniz!!

http://kitabisevda.blogspot.com/2012/12/4-ukg-blog-turu-part-2-kurtadamlar-jim.html#more

Dresden bu sefer kurtadamlarla uğraşıyor, evet yanlış duymadınız kurtadamlar. Yoksa vampirleri mi tercih ederdiniz? Ama vampirlerden daha renkliler söz veriyorum.
Neden mi bahsediyorum? Tek bir tür kurtadam yok; cadı kurtlar, insan kurtlar, loup-garoular... Çeşit bol yani. Sizcede korkutucu değil mi? Bir kemerler kurda dönüşen insanlar, yüzyıllardır bir lanetin kurbanı olan bir aile ve insandan çok kurt olan varlıklar... Eh birde Tera var.

Bu gruplardan biri cinayet işliyor, her dolunayda... Birileri ölüyor. Peki doğaüstü olaylara inanmayan bir dünyada polislere kim yardım edecek? Masum hayatlar tehlikede...

Tabii ki Harry Dresden! Bizim rüzgarda savrulan, hassas, kedi sever büyücümüz.

Keşke her şey burada bitse. Murphy, bizim seksi, çok tehlikeli ama güvensiz komiserimiz onun hayatını resmen bin kat daha zor yapıyor. Harry'den ona bildiği herşeyi söylemesini istiyor, ama bizim kahramanımızında bildiği, korktuğu bir kaç şey var. Herşey de bir insana söylenmez ki!

Devamı linkte :))