11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
Red Hot Fury - Kasey MacKenzie kitapta sürekli bir aksiyon vardı ama bu ne sürükleyen bir aksiyon nede bir sonuca varar bir şeyddi.Kitabın sonucunu ilk başından anladım.O kadar belirgindi.Kitabı doldurmak için mi okuyucuyu koparmamak için mi bilinmez sürekli bir tekrar vardı hatırlatması iyi tamam ama bu kitabın sonunda bir süpriz olmamasını ve bana göre okuyucunun sıkılmasına olanak sağlıyor. Ayrıca Furylere bu kadar büyük bir güç neden verilmiş buda sorgulanabilir neden sadece Furylere.

Marissa kaçırılan arkadaşının cesedinin bir sidhe tarafından taklit edildiğini öğrenince işler karşıyor. Eski sevgilisinden yardım istiyor(çok kötü bir ayrılık yaşamışlardır.)Bİr Fury olarak annesinin ölümünden sonra eğitmen olarak Fury yaşlılarından başak bir Fury bu görevi üstlenir. kitabın başında her ne kadar iyi gösterselerde hareketleri çok yapmacık gelmişti bana %100 kötü adam bu dedim ki nitelim her ne kadar kitapta başla bir yaşlıya yüklenselerde Marissanın eğitmeni çıktı.

İnsanlar bu Sidhe, kurt adam,Fury gibi türleerin klonlarını yapmaktadır.bu büyük bir suçtur. Kitabın sonunda Marissanın annesinin ölmediği kaçırıldığı ortaya çıkar ve tek kaçırılan o değildir.bu organizasyonun başındaki Furyi öldürürler ve her şey bir savaş yaşanmadan önlenmiş olur.