11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
Işık Prensi - Ünver Alibey Bir Türk yazardan okuduğum ilk doğaüstü kitaptı. Beklediğimden iyiydi. Yalnız "olsundu" gibi kelimeler gözüme çok battı.Nedenini bilmiyorum ama okuduğum kitaplarda bu kelimeleri görmekten hoşlanmıyorum.
Bana Edward ve Bella'nın ilişkisini çok hatırlattı kitap. Biraz sıkıldığım anlar oldu. Elod'a bayıldığımı söylemeliyim. Kitabın kapağı ise çok hoşuma gitti. Ah bu arada bende İngiliz Dili Ve Edebiyatı'nı İstanbul üniversitesinde okuduğum için kitap dahada çok hoşuma gitti.
Ah birde Hell yerine keşke başka bir kelime kullansaymış okurken gözlerimi yuvarlamadan edemedim :D
Yer yer sıkıldım, ama ilginç olduğuda bir gerçek. Emirin bu kadar duygusal olması beni sinir etti açıkçası. İnsan bu kadar uzun yaşadığını söyleyen adamdan dhaqa bir kapalılık bekliyor.O ise ilk kez aşık olmuş bir genç gibi davranıyor.
Orçun ve Aylin bakalım ve göreşlim
Esin üniversitede hem okuyup hemde çalışmak zorunda olan bir kızdır.Bir gün Emir le karşılaşır.Onu Hellosluların elinden sakarca bir şekilde kurtarır. Emir ise Geçiti aramaktadır ve İStanbul üniversitesinde de araştırma yapmak için öğretim görevlisi olmuştur Kızımız ve uzaylımız birbirine aşık olur.Ve devam eder.
Bu arada bu kitabın ikincisi olur mu merak ediyorum. Olursa okur muyum oda bi ayrı soru.