11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
Playing with Fire - Gena Showalter Bellenin kahvesine gizli bir formül gizlice dökülünce 4 element üzerinde hakimiyet kurabiliyor. tabi Paranormal ajanslar onun peşinde Rome adlı bir panter adam onu kullanıp kendi kızı Sunny'i kurtarmayı planlarken aşık oluyorlar. Düşman paranormal ajansın lideri bunları kaçırdığında onu öldürüyorlar, Ancak Belle bu kötülerin iyisi olan ajansla anlaşma yapıyor. Aslında dünyayı paranormal tehlikelerden kurtarmanın hayalindeki meslek olduğunu düşünüyor.

kitap gerçekten güzeldi.Karakter çok güzel oturmuştu. Gena gerçekten işini biliyor.İçinde yer alan espiriler güzeldi.Arada kitabın akışı sekteye uğrasada ve DNA değişimleri pek inandırıcı gelmesede sadece öyle ise öyle deyince yani kitabın tamamına bakınca güzeldi.
Ah unutmadan Rome'un seksi olması kitapta çok vurgulandığı için beni çok sıktı. Tamam onu arzuluyorsun ama bir dur demek lazım. İstenen kendi durdurma, gerçekleri hesaba katma, hayal dünyasından çıkma gibi unsurların olduğu çok eylenceli bir kitap.