11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
Acting On Impulse (Midnight Fantasies) (Harlequin Blaze) - Vicki Lewis Thompson http://kitabisevda.blogspot.com/2012/02/acting-on-impulse.html

Bu kitaba resmen bayıldım.Eğlenceli, romantik macera ve fantazi doluydu. Trudy bir köylü (çiflikten gelme daha doğru olur sanırım) olmasına rağmen asıl kurnaz olan oydu ve Linc, ne kadar masum bir adamdır o. Hele Meg'in oyunları tamamiyle beni benden aldı. Çok eğlenceli, hareketli akıcı bir kitaptı. Nasıl bittiğini anlamadım bile. Özellikle karakterlerin renkli seks hayatları ilginçti.Kitapta fazla karakter yoktu ama asla bunun eksikliğini hissetmiyordunuz. Vicki Lewis'in paranormal romanını okumuş pek beğenmemiştim ama romance'a geldiğinde onun bir hayranı olabileceğimi farkettim.
Linc'e gerçkten açıdım, zavallım bu kadınalr arasında kaldı ama sonunda muutlu önemli olada bu sanırım.
Çok renkli bir kitaptı. Yakın zaman içinde açıp Meg'in kitabını arayıp bu kitaba gölge düşürmek istemiyorum ama kesinlikle okunacaklar listeme gidiyor.

Trudy köyden gelip NY'ye taşınmış bir kadındır ve en iyi arkadaşı onun mutlu bir ilişkiye girmesini istemektedir. Bunun içinde eşinin en iyi arkaşı Linc'i gözüne kestirmiştir. Bİraz dürtükleme Trudy ve Linc çok renkli ve fantazi dolu bir ilişkiye girerler. Ama aşık olduklarını farkedince işler biraz sarpa sarar.