11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
Fury - Laurann Dohner Ellie ve Fury'nin hikayesi. Elli casusluk yaparak insan Dna sı ile hayvan DNAsı nın karıştıran bir şirket çökertiyor ve bu DNA değişmiş insanları özgürlüklerine kavuşturuyor. Yanlız bu sırada birini öldürüyor ve suçu bu Yeni Tür adı verilen kişiden birine atmak zornda kalıyor. yaklaşık 1 yıl sonra bu Fury adlı kişi ile tekrar karşılaşıyor olaylar gelişiyor.
öncelikle kitap sanki Lora Leigh'in Breed serisini kopyala yapıştır yapmış kadar benziyor. Bu kesin genede hoşlandım ama çok aşırı konuşma var ve bence bu konuşma karakterlerin geçmişte ne yaşadığı ile ile çatışıyorlar gayyet yumuşaklar bir kaç hıtlama ve kaba güç gösterisi dışında. Dışarıya ayak uydurmaya hazırlar. Bu konuyu Lora daha iyi işlenmişti.
Duygularından konuşmaya çok meraklılar hele Justice'in(bu grubun lideri, Yüzü) süreki Elli ve Furynin evidne oolması beni sinir etti. adam sanki dedöktör koydu ve bunlar ne zaman mutlu bir an yaşasalar kapıyı açarak içeri giriyor.Bu olay beni gerçekten sinir etti. Ayrıca Justice'in nasihat çektiği bölüm beni çileden çıkardı. bu kitap boyuncada böyleydi. Aynı şeyler defalarca tekrarlanmıştı.Defalarca. Kitabı onları atarak 50 sayfadan fazla azaltabilirdi yazar.
Kısacası bu seri yerine Breeds'i okuyun. En azından çok daha güzel.