11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
Grinin Elli Tonu  - E.L. James http://kitabisevda.blogspot.com/2012/05/fifty-shades-of-grey-kitap-tantm.html
Öldüm öldüm dirildim bu kitabı okurken ve lanet olsun sonuca bak, adamı suçlamıyorum gerçekten ne de kızı suçluyorum, bu arada Hanife nerde mutlu son hmmm?(devamı beni ilgilendirmiyor)
Ağlamadım vallahi ağlamadım ama içimde gitti.Neydi o balonun adı Charlie Tango, onu o adamla gene gömesim var. Hep kızın bakış açısından anlatılıyor o yüzden. Yoksa suçlamıyorum adamı.Buda o yani.
"İçindeki Tanrıça" çok güldürdü beni kabul etmeliyim. Zengin olunca ana kahraman daha renkli oluyor bunu kabul edelim. Yaşama derdine düşen adam romancedı, aşktı aramaz.Biz prenslere, CEO'lara, efendim Sheikh!lere takılıp kalalım.
Kitap gerçekten çok hoşuma gitti. Paranormal olmasada diğer sevdiğim bütün özellikleri taşıyordu.Dram, aşk her şey.Serinni sonu mutlu bitecek biliyorum ama kitapta mutlu bitmeliydi arkadaş.
Kitap çok eylenceli, ekıcı, etkileyici ve seks doluydu. Son sayfalarda seksten çok bunaldım.Biraz daha az seks ile daha mutteşem bir kitap olabileceği kanısındayım.
Ana ve Christian'ın hikayesini işledik. İngliz Edebiyatından yeni mezun olan Ana Christiandan çok etkilenir, yanlız C bir dominanttır,Bunlar birbirine şık olurlar ve en sonunda Ana bu hayatı kaldıramayacağını anlar ve bizim oğlanı terk eder.
http://www.youtube.com/watch?v=7Cn7ZW8ts3Y
Son geceden bir şarkı.Gözleri bağlı olan :D
Kızımızın kızarmaları beni bitirdi.C'nin onu bu kadar karmaşık bulması kendi hatası bence kız kitap gibi okunabilir cinstendi.Saf,temiz, dürüst...
İkinci kitabıda okuyacağım sonra üçü sırf meraktan.
image