11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
Kissed By an Angel (Kissed by an Angel, #1) - Elizabeth Chandler http://kitabisevda.blogspot.com/2012/12/kissed-by-angel-elizabeth-chandler.html

Kitabı okurken yas tutma anlarında ağlamama engel olamadım (Fazla değil bir ikiş göz yaşı). Kitap çok romantikti. Hoşlandım.Çok şey beklenmeden okunabilecek bir kitap. Bundan sonra neler olacak merak ediyorum. Kitap dediğim gibi çok romantik ve durgun yerleri var ve sıkıcı olmaya başlıyor. Biraz daha aksiyonla kendine bağlatabilir.

Kitabın Konusu:

Ivy ve Trishian birbirlerinden hoşlanmaktadır ama açılamazlar Ivy'nin kedisi'nin yeni bir eve gitmesi gerekmektedir.(Annesi Gergory'nin babası ile evlenmiştir ve evde pahalı mobilyalar vardır. Kedicik onları parçalayınca kedi artık hoş karşılanmamaktadır)Trishian gönüllü olur. Ivy'nın yüzme bilmemesi nedeniyle Tristiab ona ders vermeye başlar ve ikilimiz yakınlaşır, sevgili olurlar. Romantik bir gün geçirecekken araba kazası ve trishan ölür. Ivy yaşar ama çok mutsuzdur. Tristian melek olarak geri döner ama yarım kalan işini bitirmesi gerekmektedir. Zamanda geriye gider ve arabanın frenlerinin sabotaja uğradığını fark eder ve Ivyi uyarmalıyım der. Kitap bu heyecanlı yerde biter.

Not: Bu kitabı ne zaman okudum, yorumladım hatırlamıyorum bile :))