11 Followers
12 Following
kitabisevda

Kitab-ı Sevda

Okumayan adamın yaşadığına inanmayan, filmlere de bir o kadar takıntılı blogger.

Currently reading

Robinson Crusoe
Virginia Woolf, Daniel Defoe, Gerald McCann
The Hobbit, or There and Back Again
J.R.R. Tolkien, Barbara Remington
Meleklerin Kanı (Guild Hunter, #1) - Nalini Singh 3. kez okudum desem? Ve bu sefer Nalini'de bloguma konuk oldu, bir kaç sorumu cevapladı. Sizleri davet ediyorum! :D
http://www.kitabisevda.com/2013/05/-kitap-yorumu-alntlar-yazarla-soylesi-nalini-singh-meleklerin-kani-.html

2. okuma sonrası...
Kitabı tekrar okudum ve ne kadar güzel olduğunu hatırladım. Elena ve Raphael her seferinde beni benden almayı başaran gerçekten harika karakterler.
Kitabı okuyalı neredeyse bir yıl olmuş, tekrar okumaktan asla pişman olmayacağım büyüleyici bir seri. Her kitabı daha bir heyecanla daha bir merakla bekler oldum.

Yazarın bir çok kitabını okudum ama Elena'nın ve Sara'nın yeri bende ayrı. Onlar kadar tutarlı, ne istediklerini bilen, cesur, yetenekli ve güçlü kadınlar çok nadir bulunur. Herkes bir an önce bu seriyi okumalı!

Elena bir avcı vampirleri avlıyor bir baş meleğin yoldan çıkması ile şehrin başmeleği Raphael Elena'nın hizmetine ihtiyaç duyuyor. Kitabın konusu bu tabi içeriğe bir ışık bile tutmuyor bu kitap öylesine macera dolu ve öylesine sınayıcı bir itap ki kelimeler yetersiz benim için. Uzun zamandır ilk kez 2. defa bir kitabı okuyorum, bu benim için çok önemli.Bu aşka bayılıyorum!
İkinci okuma tarihi;
2012, mart 16
3. okuma tarihi 1.mayıs 2013. 2. yorum geliyorrrr.